برای نازنین
 
روش جدید برای مبارزه با بدحجابی!

به گزارش خبرگزاری آفتاب گفته می‌شود اخیرا در برخی از شهرهای بزرگ کشور، برخی افراد ناشناس با رفتار بسیار مؤدبانه به زوج‌هایی که شرایط ظاهری خانم آنها جزو مصادیق بدحجابی است نزدیک می‌شوند و طوماری که یک شاخه گل و نامه‌ای به آن الصاق شده که بر روی آن نوشته شده «محرمانه! فقط گلها بخوانند!» را به آن زوج تحویل می‌دهند.

متن این نامه به شرح زیر است:
بسم‌رب‌الزهرا
ای عزیز كه خداوند تو را به سرپرستی خانواده‌ات برگزید، غیرت و مردانگی را پیشه خود ساز تا به گروه مردان راه یابی و نیك بدان كه پوشیدگی زنان، تبلور غیرت مردان آنهاست. پس با مردانگی، پاسدار حجاب ناموس خویش باش، آن‌گونه كه غیرت تو را احساس كنند. امام صادق(ع) فرمود: خداوند غیور است و مردان غیرتمند را دوست دارد.

ای عزیز، بدان نمایش جاذبه‌های جنسی بدن زن، تأثیر در جسم و جان و هورمون مردان بیگانه را به همراه دارد. پس مبادا با بی‌حجابی ناموسمان، در تولد اولاد دیگران سهیم باشیم كه شیطان نیز سهامدار آنها خواهد شد و پوشیدگی زن، پادزهر این نوع مشاركت است.

ای عزیز، ویژگی‌های جسمی زن از اسرار و حجاب، حافظ اسرار زیبایی‌های زن است، پس نباید اسرار را بر نامحرمان افشا كنیم كه بر خود خیانت روا داشته‌ایم و خداوند، خیانت پیشگان را دوست ندارد.

در انتهای این نامه‌، نام و امضای یکی از ادارات دولتی آمده که به علت عدم اطمینان قطعی به صحت آن، آفتاب از انتشار نام این دستگاه خودداری کرده است.


نظرات | ۱۳۸٦/۳/٩ - کاوه |لینک به نوشته

غير اخلاقي ترين وعده انتخاباتي توسط کانديداي برهنه سناي بلژيک

يك كانديداي زن از حزب NEE بلژيك براي جلب آراي مردم اين كشور در انتخابات سنا ، به روشي عجيب و شعاري عجيب تر رو آورده است .
به گزارش سايت اين كانديدا ، "تانيا در وكس" در پوستر هاي تبليغاتي خود با عكس هاي كاملا برهنه ظاهر شده است به گونه اي كه حتي يك تكه لباس نيز بر تن ندارد !
شعار رسمي او و حزبش در اين انتخابات ، ايجاد اشتغال براي 400 هزار بلژيكي است ، اما وعده اي كه تانيا به رأي دهندگان اين كشور داده است ، بيش از اين شعار رسمي توجهات عمومي را به وي جلب كرده است .
اين زن سياستمدار جوان در تبليغات انتخاباتي خود قول داده است با اولين 40 هزار نفري كه به او رأي دهند نوع خاصي از سكس داشته باشد!
اين موضوع از يك سو باعث توجه رسانه ها به وي شده و از ديگر سو ، وي را دستمايه تمسخر قرار داده است به گونه اي كه برخي روزنامه ها با محاسبه حداقل زمان لازم براي تحقق وعده وي ، نوشته اند كه او بايد بخش اعظم دوران سناتوري خود را به اين كار اختصاص دهد!
اين جنجال پس از آن آغاز شد كه حزب رقيب (VLD) وعده ايجاد 200 هزار و حزب PS نيز قول 260 شغل داد كه در مقابل ، حزبي كه اين زن عضو آن است ، براي پيشي گرفتن از رقبا وعده 400 هزار شغل را داد و علاوه بر آن ، كانديداي جنجالي اش نيز ، اين وعده را از طرف خود به مردم داد تا بلكه NEE بتواند برنده انتخابات شود . انتخابات در روز دهم ژوئن ( 20 خرداد) برگزار مي شود و شهروندان بلژيكي بالاي ۱۸ سال ملزم به شركت در آن هستند و الا جريمه مي شوند .

-----------------------
---------------------------------------------------------------------------------------
برای دیدن فیلم اینجا را کلیک کنید
دو عکس تبلیغاتی این کاندیدا >> ۱   ۲


نظرات | ۱۳۸٦/۳/٩ - کاوه |لینک به نوشته

onLoad and onUnload Example