برای نازنین
 
عضو شورای سردبیری کیهان: حقوق حسین شریعتمداری معادل یک سردار سپاه است

حسین شریعتمداری با حکم مقام معظم رهبری از سپاه پاسداران به موسسه کیهان آمده است.
عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان با بیان اینکه حسین شریعتمداری کادر رسمی سپاه است گفت: مدیر مسئول روزنامه کیهان هیچ نوع دریافتی از این موسسه ندارد و سازمان پرداخت حقوق وی همان سپاه است.

،حسین شمسیان عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان در گفت و گو با میزان، با اشاره به شایعه پراکنی های اخیر پیرامون فیش حقوقی حسین شریعتمداری در فضای مجازی اظهار کرد: حسین شریعتمداری با حکم مقام معظم رهبری از سپاه پاسداران به موسسه کیهان آمده است.

وی تاکید داد: مدیر مسئول روزنامه کیهان هیچ نوع دریافتی از موسسه کیهان ندارد و سازمان پرداخت حقوق وی همان سپاه است.

شمسیان متذکر شد: بر خلاف دروغ پراکنی های اخیر، حسین شریعتمداری تنها حقوق یک سردار سپاه را دریافت می‌کند و به عنوان مدیرمسئول کیهان، از این موسسه مطبوعاتی حقوقی دریافت نمی‌کند.

 

منبع: وبسایت الف


نظرات | ۱۳٩٥/٤/٢٢ - کاوه |لینک به نوشته

نصرالله: بودجه حزب الله لبنان کامل از ایران می رسد

سیدحسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان گفت که همه بودجه حزب الله لبنان از سوی ایران تامین می شود.

به گزارش عصرایران به نقل از سایت شبکه لبنانی المیادین، نصرالله روز جمعه  به مناسبت چهلم شهادت مصطفی بدرالدین از فرماندهان ارتش حزب الله لبنان در سوریه سخنرانی عمومی داشت که مهمترین بخش های آن به این شرح است:

- در باره تحریم های مالی آمریکا علیه حزب الله لبنان گفت: هر گونه اقدامی از سوی بانک ها علیه حزب الله لبنان تاثیری بر این گروه نخواهد داشت زیرا بودجه حزب به صورت کامل از ایران تامین می شود.

- همه امور مالی حزب الله لبنان از ایران می اید و نه از طریق بانک ها. همانطور که موشک ها به ما می رسند که با آنها اسرائیل را تهدید می کنیم پول هم به ما می رسد.

 

 

- دفاع از حلب (سوریه) دفاع از دمشق، لبنان و اردن است.

- درگیری استراژیک بزرگ در حلب است . باید حضور در حلب را تقویت کرد.

- شهید مصطفی بدر الدین نقش بزرگی در دفاع از سوریه و عراق داشت زیرا معتقد بود که دفاع از عراق و سوریه دفاع از لبنان است. او مسؤول پرونده جهادی در عراق و سوریه بود 

-  از ابتدای ماه جاری میلادی (ژوئن) تاکنون، (24 روز ) حزب الله لبنان در سوریه 26  شهید، یک اسیر و یک مفقود داشته است و هر آمار دیگری غیردقیق است.
 
- حتی اگر بانک های لبنان تحریم های امریکا علیه حزب الله لبنان را اجرا کنند ما از نظر سازماندهی و جهادی دارای طرح های بازرگانی یا موسسات سرمایه گذاری نیستیم که این طرح ها از طریق بانک ها متوقف شوند.


نظرات | ۱۳٩٥/٤/٥ - کاوه |لینک به نوشته

onLoad and onUnload Example