برای نازنین
 
ایران به ما سلاح می دهد ، اعراب هم تا سلاح هایشان در انبارها زنگ نزده بجنبند

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت با اشاره به حمایت های ایران از مبارزان فلسطینی، از کشورهای عربی خواست همانند ایران به مقاومت اسلامی فلسطین سلاح دهند.

به گزارش عصر ایران، گروه جهاد اسلامی پس از گروه های حماس و فتح، قوی ترین گروه مقاومت فلسطینی است. هم اکنون در غزه و در پاسخ مسلحانه به حملات اسرائیل، گروه جهاد اسلامی در کنار حماس ،  عملیات های ضد اسرائیلی انجام می دهد.

"رمضان عبدالله" در مصاحبه با شبکه الجزیره قطر اضافه کرد: ایران منبع اساسی و اصلی تسلیحاتی است که امروز فلسطینی ها با استفاده از آن در مقابل تجاوزها و دشمنی های اسرائیلی، ایستادگی می کنند. همه جهان این موضوع را می داند و این موضوع، مخفی نیست.

او به نوع این اسلحه و چگونگی دست یابی گروه های فلسطینی به آن از ایران اشاره ای نکرد.

قبل از این شیمون پرز رئیس جمهور اسرائیل گفته بود ایران موشک های فجر- 5 را در اختیار گروه های فلسطینی قرار می دهد تا این موشک ها را به سمت اسرائیل شلیک کنند.

عبدالله اضافه کرد: اگر اختلاف نظری با ایران درباره وضعیت سوریه وجود دارد فکر نمی کنم میان ما و ایران درباره آنچه که در فلسطین می گذرد اختلاف نظری وجود داشته باشد.
وی تصریح کرد:اسلحه مورد استفاده گروه های مقاومت در غزه در مقابل اسرائیل، ساخت ایران هستند یا اینکه با پول ایران خریداری شده اند.

این عضو ارشد گروه های مقاومت فلسطینی خواستار متنوع شدن منابع کسب سلاح گروه های فلسطینی شد و از کشورهای عربی خواست سلاح های خود را قبل از اینکه در انبارها، زنگ بزنند به مبارزان فلسطینی بدهند.

وی افزود: منطق می گوید ما در موضوع فلسطین، صددرصد با ایران هستیم. ایران همه نوع حمایت، کمک و پشتیبانی را از ما می کند اما عاقلانه نیست سلاح مقاومت در غزه به صورت انحصاری تنها از ایران باشد. ما می خواهیم از همه کشورهای عربی اسلحه داشته باشیم. 


نظرات | ۱۳٩۱/٩/۱ - کاوه |لینک به نوشته

onLoad and onUnload Example