برای نازنین
 
شکايت بهنوش بختياري از سازندگان فيلم مبتذل منسوب به خود

بازيگر سريال هاي طنز شبکه سه سيما از سازندگان فيلم جعلي و مستهجن منسوب به وي شکايت کرد.

به گزارش عصرايران، بهنوش بختياري در اين باره گفت: پسر جواني مسوول کنترل ايميل هايم بود که چند روزي به طور مداوم از ورود فيلم خصوصي من به بازار و ارائه آن در ازاي 40 هزار تومان صحبت مي کرد.

"پيام آور" با ذکر اين مطلب از قول اين بازيگر افزوده است: ابتدا باور نکردم اما وقتي يکي از دوستان از انتقال اين تصاوير از موبايل به موبايل خبر داد، فاجعه را متوجه شدم. فيلم را ديدم و در کمال ناباوري با تصاوير مستهجن "مونتاژ شده" اي مواجه شدم که به من نسبت داده شده بود.

بنابراين گزارش، بختياري به همراه محمد حسين آقاسي، وکيل دادگستري با طرح شکايت از اين موضوع، تقاضاي رسيدگي به اين پرونده را از دادستاني تهران کرده اند.

بر اساس اين درخواست، به دستور دادستان، پليس امنيت نيز مسوول تحقيق در مورد اين پرونده شده تا توليد کننده فيلم ساختگي را دستگير کنند.

در همين حال بهنوش بختياري در گفت و گو با نشريه "ايرانشهر" گفت: مدتي است جو بسيار بدي دور و بر من به وجود آورده اند اما من با قدرت تمام شايعات را تکذيب مي کنم.

وي ادامه داد: هم اکنون مشغول بازي در سريال "کيش و مات" هستم و قرار است در دنباله "باغ مظفر" که در تعطيلات نوروزي از سر گرفته مي شود هم حضور داشته باشم.

اين بازيگر با بيان اين که عليه او جوسازي کرده اند، تاکيد کرده است که ممنوع الفعاليت نشده است.

گفتني است شايعه وجود فيلم خصوصي از بختياري كه تقريبا همزمان با ماجراي بازيگر سريال "نرگس" در جامعه پيچيد ،آنچنان نگران کننده بود که مي توانست زلزله اي ديگر در فعاليت بازيگران سينما و تلويزيون ايجاد کند اما عملکرد قاطعانه و سريع پليس امنيت و دادستاني تهران در برخورد با عوامل انتشار چنين فيلم هايي اين بار شرايط را پيش از رقم زدن فاجعه اي ديگر، کنترل کرد.


نظرات | ۱۳۸٥/۱٢/٢٧ - کاوه |لینک به نوشته

onLoad and onUnload Example