برای نازنین
 
تصمیم گرفتیم به هر خانواده شهدای انتفاضه در قدس، مبلغ هفت هزار دلار تقدیم کنیم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد فتحعلی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت، بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) با برگزاری نشستی مطبوعاتی مساعدات تهران به انتفاضه قدس شریف را تشریح کرد.

به گزارش وبگاه خبری «العهد»، محمد فتحعلی با اشاره به جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین، همه ملت‌های اسلامی و عربی را به اتحاد و همگرایی به قضیه اصلی جهان اسلام یعنی آرمان فلسطین دعوت کرد.

برپایه این گزارش وی گفته است که «تصمیم گرفتیم به هر خانواده شهدای انتفاضه در قدس، مبلغ هفت هزار دلار تقدیم کنیم».

از طرفی «حسن حب الله» مسئول پرونده فلسطین در حزب الله لبنان نیز گفت: همه دولت‌های کشورهای عربی و اسلامی باید سفارت‌هایشان را برای حمایت از ملت فلسطین باز کنند.

از طرفی دیگر «طلال ناجی» معاون دبیر کل «جبهه مردمی» فلسطین نیز تاکید کرد: این، نخستین هدیه‌ای نیست که ایران به فلسطین تقدیم می‌‌کند.

«اسامه حمدان» مسئول روابط بین‌المللی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز با بیان اینکه «فرا روی یک نسل استشهادی در فلسطین اشغالی قرار داریم»، افزود: از تهران به خاطر حمایت از آرمان فلسطین تشکر می‌کنیم.

«ابو احمد فؤاد» نائب دبیر کل جبهه مردمی فلسطین با تقدیر از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین گفت: این طرح جمهوری اسلامی، عاملی اصلی در پیشرفت و تشدید انتفاضه است.

این کنفرانس مطبوعاتی عصر امروز با حضور شخصیت‌های فلسطینی و شیخ «ماهر حمود» دبیر کل اتحادیه «علمای مقاومت» در بیروت برگزار شد.


نظرات | ۱۳٩٤/۱٢/٩ - کاوه |لینک به نوشته

onLoad and onUnload Example