فرارو: "احمدی‌نژاد دوم" استارت زد

وبسایت فرارو نوشت: سعید جلیلی از دو روز گذشته تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کرده است.

به گزارش فرارو، روز گذشته تبلیغات انتخاباتی سعید جلیلی، دبیر شورای عالی امنیت ملی  کلید خورد و اولین همایش وی در ورزشگاه شیرودی تهران برگزار شد.

در همایش جلیلی  برخی چهره های اصولگرا و نزدیک به پایداری همچون حمید رسایی و مهدی کوچک زاده حضور داشتند. یوسفعلی میرشکاک شاعر پر حاشیه که در سال 88 از میرحسین موسوی حمایت کرده بود در این همایش حضور یافت. آرش میر اسماعیلی جودکار سابق تیم ملی نیز در میان حاضران دیده شد.

اما حضور محمد حسینی وزیر ارشاد نیز در نوع خود جالب توجه است. او  پا جای پای رییسش گذاشت و همانگونه که محمود احمدی نژاد هنگام ثبت نام مشایی او را همراهی کرد و گفت "مرخصی گرفته است"، وزیر ارشاد نیز گفت که حضورش شخصی است و به عنوان محمد حسینی در این مراسم شرکت کرده نه به عنوان وزیر ارشاد!

انتخاب علی باقری به عنوان رییس ستاد انتخاباتی جلیلی نیز تعجب برانگیز بود. علی باقری معاون جلیلی در شورای عالی امنیت ملی است. پیش از این گفته می شد کامران باقری لنکرانی نامزد اصلح جبهه پایداری که یک روز پیش از اعلام صلاحیت ها به صورت شتابزده به نفع جلیلی کناره گیری کرد، رییس ستاد او می شود.

همایش روز گذشته استارت فعالیت انتخاباتی جلیلی بود. مسئول ستاد دانشجویی سعید جلیلی از اعلام همکاری ۱۰ هزار نفر برای فعالیت در ستاد دانشجویی سعید جلیلی خبر داد و گفت: «از هفته آینده تبلیغات میدانی ستاد در مساجد و میادین شهر آغاز خواهد شد.»

نحوه تبلیغات انتخاباتی سعید جلیلی و شعارهای او و همچنین حامیان رسانه ای و سیاسی دبیر شورای عالی امنیت ملی این موضوع را قوت بخشیده است که سعید جلیلی "احمدی نژاد دوم" است.

به گزارش سایت اصولگرای مشرق، سوزان مالونی" یکی از نویسندگان مطرح اندیشکده بروکینگز در گزارشی درباره انتخابات ریاست جمهوری ایران  نوشته است: «جلیلی، "احمدی نژاد" دوم است؛ او از نسل تندرو جوان‌تری آمده که مدعی است به آرمان‌های انقلاب تعهد کامل دارد، او کارنامه ملی چندانی ندارد و در میان افراد تثبیت شده نظام از پایگاه خاصی برخوردار نیست، که همین امر او را به خادمی تمام عیار برای آیت الله خامنه ای بدل می‌کند. جلیلی زبان نرم‌تری نسبت به احمدی نژاد دارد، کارهایش را با نظم و دقت بیشتری انجام می‌دهد و قابل اطمینان تر است.»

__________________________________________________________________

منبع: فرارو

/ 0 نظر / 6 بازدید