رهبر عظیم الشان یک سر و گردن از تمام دولتمردان جهان بالاتر است

رییس دفتر مقام معظم رهبری در ششمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در شیراز گفت: اقتصاد مقاومتی از تقکرات ناب مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی افزود: به سبب جایگاه معنوی شیراز در ایران اسلامی و وجود امامزادگان و بقاع متبرکه در استان فارس، پس از سفر رهبری، شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) نامیده شد که این عنوان در شان این شهر است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی گفت: رژیم پهلوی برای ترویج فساد در شهر شیراز با برگزاری مراسم جشن ننگین هنر و برنامه ننگین جشن های دو هزار و 500 ساله در تخت جمشید می خواست جایگاه مذهبی شیراز را تحت شعاع قرار دهد.

وی گفت: در جلسه با سران سه قوه مقام معظم رهبری بیان کردند اگر می خواهید از این گردنه عبور کنیم باید نگاهتان به خارج نباشد.

وی تصریح کرد: آن ذلت ها را ما در آن زمان دیدیم و با تمام وجود لمس کردیم، آن مراکز آموزشی و آن دانشگاه که همگی غرق فساد بود و الان چگونه است.

وی افزود: نمی گوییم شرایط کشور اکنون مدینه فاضله شده است اما بزرگان ما و مسوولان حکومت کار را به پیش می برند و برای آن که مفاسد باقی مانده از گذشته اصلاح شود زمان نیاز است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: حتی در زمان امیرالمومنین علی (ع) که معصوم و مطلق حق بود در مرکز حکومت یکی از ارادتمندان حضرت در ماه رمضان شرابخواری کرد و امیرالمومنین وی را حد زد و این نشان می دهد که فساد به سادگی ریشه کن نمی شود اما سمت و سوی حرکت جامعه ما درست است.

وی تصریح کرد: قدرتی که امروز کشور ما دارد را مقایسه کنید با برخی از روسای همسایگان ایران که درسازمان ملل در راهرو می ایستند تا رئیس جمهور آمریکا عبور کند و سر تعظیم فرود آورند.

وی گفت: آمریکا التماس می کند که به نوعی با ما ارتباط برقرار کند اما رهبر عظیم الشان که یک سر و گردن از تمام دولتمردان جهان بالاتر است با یک سخنرانی تمام توطئه ها و بافته های آنان را نقش بر آب می کند.

وی با اشاره به اینکه یکی از سردمداران حکومت آمریکا علنی گفت آن ایرانی خوب است که مرده باشد، افزود: این اروپاییان که ادعا دارند و قدرت نمایی می کنند، در مذاکرات عبد ذلیل آمریکا هستند و یک خانم کریه المنظر در حالی بر راستی آزمایی تاکید دارد که خودشان کذاب هستند و به عهد و قرارداد خود پایبند نیستند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی گفت: این ها جهان خواران و حیواناتی هستند که با کراوات و لباس اتو کرده جهان را چپاول می کنند چنانکه در اوکراین می بینید چه خبر است و از چند هزار کیلومتر آنسوتر در تظاهرات اوکراین شرکت کرده و آن را به آشوب می کشانند.

به گفته وی در سوریه و افغانستان نیز وضع این گونه است و قراردادی مانند کاپیتولاسیون را دارند برمردم افغانستان تحمیل می کنند که اگر امضا کنند ذلت ابدی را برای خود خریده اند.

وی گفت:می بینید که در افغانستان مردم مجلس عروسی دارند و شادی می کنند وهواپیمای بدون سرنشین آمریکا می آید و همگی را قتل عام می کند و سوال این است که آیا اینها می خواهند حقوق بشر را اجرا کنند که سرزمین خود را با قتل عام سرخپوستان و بومیان آن به دست آورده اند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با تاکید بر قدرت و عزت جمهوری اسلامی ایران افزود : ما امروز در دنیا از نظر آمار بالاترین ذخیره های نفتی و گازی را داریم که چیز کمی نیست و آینده بشریت به انرژی بستگی دارد.

وی افزود: هر کشوری که نفت و گاز دارد ثروتمند است و امید داریم روسای سه قوه با رویه توصیه شده مقام معظم رهبری حرکت کنند تا از این مرحله به سلامتی عبور کنیم.

 

منبع: جام جم آنلاین

/ 0 نظر / 28 بازدید