آخر بدشانسی

دو پسرخاله که دختران جوان را می‌ربودند و مورد آزار جنسی قرار می‌دادند در جلسه محاکمه‌شان اتهامات را رد کردند و مدعی شدند گفته‌های شاکیان دروغ است. 
به گزارش شرق، این دو پسرخاله که گفته می‌شود چهار زن جوان را مورد تعرض قرار داده‌اند متهم هستند آنها را ربوده و در یک سوله متروکه مورد تجاوز قرار داده و اموال یکی از آنها را سرقت کرده‌اند. شکایت از شاهرخ و مهدی پنج ماه قبل به ماموران پلیس داده شد. در اولین شکایت دختری به نام نگار به ماموران پلیس گفت از سوی دو مرد جوان مورد آزار قرار گرفته ‌است. او گفت: در خیابان ولیعصر یک موتوری موبایلم را دزدیده ‌بود و من خیلی ترسیده ‌بودم و داشتم گریه می‌کردم. به خیابان راه‌آهن که رسیدم سوار ماشین پرایدی شدم که دو مرد سوار آن بودند و به نظر می‌رسید مسافربر هستند. آنها که گریه من را دیدند پرسیدند چه شده ‌است من هم گفتم موبایلم را دزدیده‌اند. یکی از متهمان که جثه بزرگی هم داشت رو به من کرد و گفت فکر می‌کند می‌داند سارق موبایلم کیست. وقتی حواسم به او جلب شد یکدفعه از روی صندلی جلو به عقب آمد و بعد هم مرد راننده از مسیر اصلی خارج شد. او چاقویی زیر گلوی من گذاشت و گفت حرفی نزن. آنها من را به یک سوله بردند و مورد آزار قرار دادند. گفتند اگر در برابرمان مقاومت کنی تو را می‌کشیم و نمی‌توانی کاری بکنی. کسی هم متوجه نمی‌شود. 
بعد از شکایت این دختر جوان چند شکایت مشابه دیگر هم به ماموران اعلام شد. با مشخصاتی که ماموران از دو پسر جوان به دست آوردند، توانستند آنها را شناسایی و در پاسگاه نعمت‌آباد بازداشت کنند. شاهرخ و مهدی - دو پسرخاله- زمانی که در برابر بازپرس قرار گرفتند مدعی شدند شکایاتی که علیه آنها مطرح شده دروغ است اما وقتی از سوی اولین شاکی شناسایی شدند به جرم‌شان اعتراف کردند.
 
منبع: فرارو
/ 0 نظر / 6 بازدید