ديدار علی دايی با آيت الله بهجت جهت رفع طلسم از تيم سايپا

ali-daei.jpg

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی فرارو، در حالی که روزنامه های ورزشی خبر داده بودند که فردی با پیامک به تلفن همراه علی دایی ادعا کرده تیم سایپا را طلسم کرده است، سایت خبری قمنا مدعی شده که دایی به همراه تعدادی از مسئولان باشگاه سایپای تهران روز شنبه در دفتر آیت الله العظمی بهجت حضور یافته اند و از نزدیک با آیت الله بهجت دیدار کرده اند.

قمنا نوشته است؛ در این دیدار علی دائی به پاره ای از مشکلات خود و باشگاه سایپا که از قرار معلوم همان شخص جادوگر و طلسم تیم بوده، اشاره کرده و آیت الله العظمی بهجت نیز دستورات و توصیه هایی را به او فرموده اند و برای او و رفع مشکلاتشان دعای خیر کرده اند.

در این خبر آمده است که دایی قبل از دیدار با آیت الله العظمی بهجت، به یکی از مسئولین دفتر معظم له گفته است که مدتی قبل شخصی با دادن نشانه هایی گفته که باشگاه فوتبال سایپا طلسم شده و طی این مدت کلیه نشانه هایی که شخص مورد نظر گفته بود درست بوده و همگی به وقوع پیوسته است و جهت بطلان این طلسم و رفع مشکلات به خدمت آیت الله بهجت رسیده است.

گفتنی است روزنامه های ورزشی بعد از بازى سايپا و پگاه كه به شكست 2-1 نارنجى پوشان كرجى انجاميد؛ نوشتند که على دايى بعد این بازی وقتی گوشى تلفن همراهش را چك کرده، متوجه شده يك پيام كوتاه از فردى ناشناس برايش رسيده است، البته به گفته این منابع آن شخص چندان هم ناشناس نبوده؛ چرا كه گفته می شود قبلا هم با سايپايى ها در ارتباط بوده و به آنها كمك مى كرده است.

در اين پيام كوتاه خيلى خلاصه آمده بود: «تيم را من طلسم كرده ام. مى بينيد كه چند هفته است نمى توانيد ببريد. پس بدانيد كار من است. اگر مى خواهيد مشكلتان حل شود بايد به سراغ من بياييد ... امضا، جادوگر!»

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انعکاس خبر دیدار علی دایی با آیت الله بهجت جهت رفع طلسم از سایپا، در سایتهای دیگر:

عصر ایران ، انتخاب ، ایران اکونومیست ، ایرانیان انگلستان ، بی طرف

/ 0 نظر / 8 بازدید