عضو حماس در میان کشته شدگان حلب

کشف هویت یکی از تروریست های کشته شده در درگیری های حلب به شایعه پیوستن برخی از اعضای جنبش حماس به این گروه ها دامن زده است.

به گزارش خبرآنلاین پایگاه اینترنتی سیریا تروث با انتشار گزارشی از کشته شدن یک فلسطینی که گفته می شود از اعضای جنبش حماس در اردوگاه نیرب بوده است در درگیری های حلب خبر داده است.
این پایگاه اینترنتی با انتشار عکس این تروریست کشته شده در حلب که با ارتش سوریه می جنگیده نام او را خالد عاشور اعلام کرده است. خالد عاشور  به ابوهریره معروف بوده و در درگیری هایی در منطقه صلاح الدین الصخور، السکری و چند محل دیگر در حلب حضور داشته است. برخی نیز او را مقیم اردوگاه جندرات در حلب معرفی کرده اند.
عاشور  عصر شنبه در درگیری  بین ارتش سوریه و نیروهای مسلح " پرچم توحید" که وابسته به اخوان المسلمین هستند مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. منابع فلسطینی کشته شدن این مبارز فلسطینی را تایید کرده اند اما از وابستگی او به جنبش اسلامی حماس اجتناب کرده اند.
پیشتر خبرگزاری فرانسه در گزارشی مدعی شده بود که نزدیک به 500 تا 600 نیروی مسلح فلسطینی متعلق به جنبش حماس در مبارزه علیه بشار اسد شرکت دارند. این عده معتقدند که در برهه کنونی جنگ با بشار اسد مقدم بر جنگ با اسرائیل است.

منبع: خبرآنلاین

/ 0 نظر / 6 بازدید