بر سر در کاروانسرایی ...

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به رئیس سازمان صدا و سیما در خصوص پخش تصاویر نامناسب در زمان برگزاری مسابقات والیبال لیگ جهانی و فوتبال جام کنفدراسیون ها تذکر داد.

علی مطهری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر ضمن انتقاد از پخش تصاویر بانوان بدون پوشش ایرانی در زمان برگزاری مسابقات اول تیم های والیبال ایران و ایتالیا و همچنین تصویر نیمه برهنه یک خواننده زن غربی در مسابقه فوتبال اسپانیا و ایتالیا، گفت: نشان دادن این گونه تصاویر از  رسانه ملی این معنی را تداعی میکند که عفاف و حجاب چندان برای نظام جمهوری اسلامی اهمیت ندارد و نمایش بی مهابای زنان بدون پوشش ایرانی در خارج کشور موجب رسمیت یافتن بی حجابی در داخل کشورمی شود.

نماینده مردم تهران اظهار داشت: در تماس تلفنی که با رئیس صدا و سیما داشتم این موضوع را به وی متذکر شدم که آقای ضرغامی این انتقاد را پذیرفت و با بیان اینکه هیچ عمدی در پخش این تصاویر وجود نداشته است این امر را ناشی از مشکلات پخش زنده مسابقات ورزشی در خارج از کشور دانست.

مطهری در ادامه تصریح کرد: البته در پخش بازی دوم والیبال ایران و ایتالیا که پیروزی حق ایران بود این اشکال وجود نداشت و من از صدا و سیما تشکر می‌کنم.

منبع: عصر ایران

مخلص کلام اینکه: ایمان و امان به سرعت برق--- می رفت که مومنین رسیدند!

/ 0 نظر / 6 بازدید