ارسال ‌sms به خارج از كشور با يك سوم هزينه

خبرگزاري انتخاب : با فراهم شدن يكي از سرويس‌هاي ارزش افزوده ‌SMSIRAN.com ، امكان ارسال پيام كوتاه بين‌المللي با يك سوم هزينه فراهم شد.

امير اشتري از جمله خدمات اين شركت را ارسال ‌sms بين‌المللي به تمامي كشورهاي دنيا از طريق اينترنت و يا موبايل ذكر كرد و گفت: استفاده از اين سرويس براي ارسال ‌SMS به برخي كشورها هزينه‌ها را تا يك سوم و يا يك چهارم (متناسب با كشور مقصد) كاهش مي‌دهد.

به گفته وي چنانچه فرد در داخل كشور زندگي مي‌كند، كافي است در متن پيام، ابتدا شماره تلفن مورد نظر را به صورت بين‌المللي و بدون دو صفر وارد كند و سپس با يك فاصله، متن پيام مورد نظر نوشته شود و به شماره 3000900 ارسال شود. براي نمونه در ارسال پيام از ايران به شخصي با شماره 21355985 در كشور نروژ با كد 0047 بايد متن 47213559855 ‌ > Salam را به عنوان پيام كوتاه نوشته و به شماره 3000900 ارسال شود.

علا‌وه بر اين چنانچه كاربر به اينترنت دسترسي داشته باشد، مي‌تواند علا‌وه بر موبايل از طريق سايت ‌SMSIRAN.com اقدام به ارسال و دريافت ‌SMS نمايد. اشتري در ادامه به سرويس ‌smschat كه براي نخستين بار در ايران راه‌اندازي شده است، اشاره كرد و گفت: با استفاده از اين سرويس كاربران مي‌توانند، در خيابان، پارك، رستوران و در هر مكان و زماني كه امكان ارسال ‌SMS وجود داشته باشد، به صورت گروهي يا خصوصي در اتاق هاي گفت وگو با يكديگر به گفت‌وگو بپردازند.

وي افزود: براي استفاده از سرويس ‌smschat مي‌توان با ارسال كلمه‌ REG به همراه اسم دلخواه خود (براي مثال ‌) Ali به فرمت ‌REG Ali به شماره 30009002، عضو سايت شده و با استفاده از كلمات كليدي موجود از سرويس چت استفاده شود.

وي در پايان ارائه سرويس مترجم را از ديگر خدمات ذكر كرد كه براي دريافت معني كلمات و جملا‌ت انگليسي به فارسي كافي است كلمه مورد نظر به شماره 30009004 ارسال شده تا معني كلمه براي مشترك ارسال شود.

/ 0 نظر / 9 بازدید