روش جدید برای مبارزه با بدحجابی!

badhejabi.jpg?uniq=-xpv8xaبه گزارش خبرگزاری آفتاب گفته می‌شود اخیرا در برخی از شهرهای بزرگ کشور، برخی افراد ناشناس با رفتار بسیار مؤدبانه به زوج‌هایی که شرایط ظاهری خانم آنها جزو مصادیق بدحجابی است نزدیک می‌شوند و طوماری که یک شاخه گل و نامه‌ای به آن الصاق شده که بر روی آن نوشته شده «محرمانه! فقط گلها بخوانند!» را به آن زوج تحویل می‌دهند.

متن این نامه به شرح زیر است:
بسم‌رب‌الزهرا
ای عزیز كه خداوند تو را به سرپرستی خانواده‌ات برگزید، غیرت و مردانگی را پیشه خود ساز تا به گروه مردان راه یابی و نیك بدان كه پوشیدگی زنان، تبلور غیرت مردان آنهاست. پس با مردانگی، پاسدار حجاب ناموس خویش باش، آن‌گونه كه غیرت تو را احساس كنند. امام صادق(ع) فرمود: خداوند غیور است و مردان غیرتمند را دوست دارد.

ای عزیز، بدان نمایش جاذبه‌های جنسی بدن زن، تأثیر در جسم و جان و هورمون مردان بیگانه را به همراه دارد. پس مبادا با بی‌حجابی ناموسمان، در تولد اولاد دیگران سهیم باشیم كه شیطان نیز سهامدار آنها خواهد شد و پوشیدگی زن، پادزهر این نوع مشاركت است.

ای عزیز، ویژگی‌های جسمی زن از اسرار و حجاب، حافظ اسرار زیبایی‌های زن است، پس نباید اسرار را بر نامحرمان افشا كنیم كه بر خود خیانت روا داشته‌ایم و خداوند، خیانت پیشگان را دوست ندارد.

در انتهای این نامه‌، نام و امضای یکی از ادارات دولتی آمده که به علت عدم اطمینان قطعی به صحت آن، آفتاب از انتشار نام این دستگاه خودداری کرده است.

/ 0 نظر / 7 بازدید